Adaptive Analytics

Odblokuj moc Twoich danych

Strategia podejmowanie decyzji

Firmy potrzebują wielu danych z różnych źródeł i sektorów gospodarki, aby dopasować się do niuansów wybranego rynku. Ale tylko niewielka liczba firm potrafi uzyskiwać dostęp do wszystkich swoich danych w czasie rzeczywistym, by maksymalnie wykorzystywać je w procesie decyzyjnym.

 

Najnowsze badania wykazały, że 43% starszej kadry kierowniczej uznaje dane za „niezwykle ważne” dla podejmowania właściwych decyzji. Niestety bogactwo danych nie oznacza, że są one prawidłowe.

Adaptive Analtytics to usługa dostarczania Twojej firmie krytycznych danych biznesowych, których potrzebujesz właśnie teraz

Dynamiczna firma nie potrzebuje skomplikowanego narzędzia do analizy danych. Kluczowi pracownicy firmy z działów produkcji czy sprzedaży potrzebują natomiast gotowych danych do podejmowania szybkich decyzji.

Rozwiązaniem jest Adaptive Analytics – narzędzie, które będzie na bieżąco dostarczało pracownikom Twojej firmy niezbędnych danych.

Dzięki Adaptive Analytics można Twoje dane biznesowe:

  • zbierać,
  • analizować,
  • przewidywać oraz
  • porównywać z wymaganymi poziomami i wartościami w ciągu dosłownie kilku minut na dowolnym urządzeniu (komputer PC, tablet, telefon).

Dane te mogą być przesyłane systematycznie na podstawie ustalonej subskrypcji. Są również dostępne w formie interaktywnych wykresów, jeżeli istnieje potrzeba ich pogłębionej analiz.

Adaptive Analytics Dashboards

Pozwala na szybkie i intuicyjne tworzenie raportów bez konieczności kodowania. Przejrzysta wizualizacja umożliwia łatwiejszą analizę danych oraz szybsze podejmowanie decyzji.

Rozwiązania dopasowane do branży

Rozwiązania Adaptive Analytics kierowane są przede wszystkim do firm FMCG, dystrybucyjnych oraz z branży finansowej.